Top Spike – Trening na SDS-ie dla każdego!!!

Top Spike – Trening na SDS-ie dla każdego!!!

Skorzystaj z szansy profesjonalnego treningu z najlepszymi
w Top Spike.

Sezon 2017/18 przeszedł do historii. Już dwadzieścia cztery lata sympatycy siatkówki w Szczecinie i okolicach mają możliwość rywalizowania ze sobą. Tysiące rozegranych akcji i setów, setki wygranych meczów oraz ponad pół tysiąca zgłoszonych zawodników/zawodniczek, to statystyki które robią wrażenie.
Sam też doskonale poznałem smak tych rozgrywek i wiem, jak niesamowite emocje potrafią towarzyszyć kolejnym meczom. Ostatnie trzy sezony broniłem barw zespołu Espadonu, z którym trzykrotnie sięgnąłem po mistrzostwo I ligi mężczyzn w SALPS. Temu osiągnięciu towarzyszy ogromna satysfakcja, ponieważ jako rozgrywający drużyny miałem swój udział w śrubowaniu niesamowitego rekordu tej ekipy, która od dziewięciu lat nieprzerwanie triumfuje w rozgrywkach I ligi. Teraz przed nami kolejne wyzwanie i ambitna walka o zapewnienie sobie dziesiątego tytułu mistrzowskiego z rzędu.

Zrozumienie i poznanie od wewnątrz specyfiki rozgrywek SALPS pozwoliło mi idealnie skonstruować jeden z projektów Top Spike dla wszystkich tych, którzy uprawiają tę dyscyplinę i chcą dbać o należytą aktywność własnego organizmu. Zajęcia „GO4Win!” zostały przygotowane z myślą o uczestnikach naszych lokalnych rozgrywek i cieszy mnie, że uczestniczenie w nich przynosi wymierne efekty.
W minionym sezonie miałem przyjemność prowadzić treningi II-ligowego Altradu. W tym czasie zespół odniósł niesamowity sukces, wywalczył historyczne złoto i w świetnym stylu zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Dzięki udziałowi w systematycznych treningach „GO4Win!” wyraźnie poprawiłem poziom przyjęcia – tłumaczy Przemek Walat, kierownik Altradu.

„– Dzięki udziałowi w systematycznych treningach „GO4Win!” wyraźnie poprawiłem poziom przyjęcia, co zdecydowanie przełożyło się na funkcjonowanie całego zespołu – tłumaczy Przemek Walat, kierownik Altradu. – Świetnie przygotowane treningi zwiększyły nie tylko pewność siebie na boisku, ale pozwoliły też czerpać z gry jeszcze więcej frajdy i radości.”

Równie wartościowym doświadczeniem przy pracy z zawodnikami SALPS było dla mnie także prowadzenie treningów drużyny Megawat, czyli ekipy, która brała udział we wszystkich dwudziestu czterech edycjach rozgrywek. W tym przypadku zajęcia są jeszcze bardziej zróżnicowane, ponieważ regularnie biorą w nich udział kobiety, mężczyźni oraz nastolatkowie. Kluczowe było zatem znalezienie odpowiedniego balansu, aby odpowiednio łączyć indywidualizację z nauką techniki, taktyki i grą właściwą.

W zajęciach w programie „GO4Win!” niesamowite jest to, że wszystkie jednostki treningowe znacząco się od siebie różnią. – mówi Sebastian Muliński, kapitan zespołu Megawat.

„– W zajęciach w programie „GO4Win!” niesamowite jest to, że wszystkie jednostki treningowe znacząco się od siebie różnią. Cały czas trenujemy w oparciu o najnowsze trendy i nie ma monotonnego powtarzania tych samych ćwiczeń. Takie podejście sprawia, że po wielu latach rutynowych zachowań na boisku, można teraz odświeżyć swoje spojrzenie na siatkówkę. Braki w umiejętnościach i popełniane błędy są zdecydowanie bardziej widoczne, dzięki czemu łatwiej pracuje się nad ich wyeliminowaniem. Każdy trening ma swój rytm, jest przemyślany i pozwala efektywnie spożytkować czas na parkiecie – mówi Sebastian Muliński, kapitan zespołu Megawat.”

Dla wszystkich zainteresowanych drużyn oraz zawodników przygotowałem specjalną ofertę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Treningi odbywać się będą w hali sportowej Szczecińskiego Domu Sportu przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie.
Top Spike zapewnia cały niezbędny sprzęt (w tym min. 20 piłek MIKASA MVA 300). Szkolenie może ruszyć już od początku lipca, a w każdym przypadku istnieje możliwość pełnej indywidualizacji treningu, aby ćwiczyć w szczególności te elementy, których poprawa jest najbardziej nagląca.

Zachęcam, aby rozpocząć swoją przygodę z Top Spike, właściwie przepracować wakacje i odpowiednio przygotować się do nowego sezonu. Zapraszam do indywidualnych lub drużynowych zgłoszeń, dzięki czemu już niebawem będziemy mogli rozpocząć wspólne treningi.

Liczba miejsc w programie GO4Win!” jest ograniczona, więc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzielę pod numerem telefonu 660 420 909.

Zapraszam też do odwiedzenia strony internetowej www.topspike.pl oraz profilu facebookowego topspikeszczecin.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Michał Doliński

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://topspike.pl/wp-content/uploads/2018/07/Aktualnosci_5.png);background-color: rgba(0,0,0,0);background-size: contain;background-position: left bottom;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 385px;}